Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

SOEKS - lider w branży pomiarowej

Firma SOEKS zajmuje się wprowadzaniem na rynki sprawdzonych oraz nowatorskich urządzeń pomiarowych a większość jej produktów jest chronionych patentami. Firma powstała w 2008 roku a główne biura znajdują się w Tokio i w Moskwie. Mierniki jakości żywności w pierwszej kolejności przeznaczone były dla służb granicznych i zastosowań profesjonalnych. W późniejszym okresie stały się popularne wśród osób fizycznych a firma w ciągu 10 lat istnienia sprzedała 2,7 mln urządzeń różnej generacji.

Firma SOEKS specjalizuje się również w produkcji innych urządzeń pomiarowych. Liczniki Geigera-Mullera były jednymi z najpopularniejszych wykorzystywanych przez ludność cywilną oraz w zastosowaniach profesjonalnych po awarii elektrowni w Fukushimie. Firma jest również jednym z głównych dostawców mierników promieniowania dla jednego z największych przedsiębiorstw produkujących paliwo atomowe - firmy ROSATOM (firma ta dostarcza paliwo jądrowe do większości krajów Europejskich, USA, Rosji i krajów Azjatyckich łącznie posiadając 17% światowego rynku).

Oficjalnym dystrybutorem SOEKS w Polsce jest SR Tech. W przypadku pytań i ofert handlowych dotyczących produktów firmy SOEKS zapraszamy Państwa do kontaktu.

Przejdź do sklepu Soeks

Soeks Ecovisor - polska dystrybucja

W drugiej połowie 2017 roku światową premierę miał najnowszy produkt firmy SOEKS - ekotester Ecovisor. Jest to kolejna generacja testera żywności wykorzystująca nowe technologie pomiarowe. Ecovisor zastępuje starsze wersje testerów oferując znacznie wyższą dokładność pomiarów. W roku 2018 urządzenie zostało wprowadzone także na rynek polski przez oficjalnego dystrybutora SOEKS w Polsce - firmę SR Tech.

Poznaj tester Soeks Ecovisor F4