Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Do czego służy Ecovisor F4?

Ecovisor F4 pozwoli Ci testować Twoją żywność, wodę i środowisko w którym żyjesz. Jest to prawdziwe domowe laboratorium.

Tester przeprowadzi analizę jakości żywności (surowe owoce, warzywa, mięso, ryby), oceni jakość wody, wykryje szkodliwy poziom pola elektromagnetycznego i wskaże podwyższone promieniowanie.

Tester żywności Soeks dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Soeks Ecovisor opinie

Jeśli chcesz poznać opinie o Soeks Ecovisor F4 znajdziesz je na naszej stronie razem z recenzjami wideo i artykułami poświęconymi temu popularnemu testerowi żywności.

Soeks Ecovisor Sklep

Miernik Soeks można zakupić w oficjalnych sklepie www.srtech.pl - jest to oficjalny sklep marki SOEKS w Polsce. Tester żywności zakupiony tam ma gwarancję oryginalności i jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a także serwisem posprzedażowym.

Ze względu na pojawiające się na rynku podróbki na opakowaniach oryginalnych urządzeń Soeks Ecovisor wysłanych od dnia 15.12.2020 znajdują się hologramy. W oryginalnych urządzeniach z polskiej dystrybucji znajdują się dwie normy do pomiaru mięsa i ryb: GOST i EU.
Ekotester Soeks

Co Ecovisor może dla Ciebie zrobić?

  1. Przeprowadzić analizę żywności (jej właściwości istotnych dla zdrowia) na podstawie zawartości azotanów w świeżych, nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie i rybach. Analiza zawartości azotanów opiera się na przewodnictwie przemiennego prądu wysokiej częstotliwości w mierzonym produkcie (jonometrii). Urządzenie jest w stanie zareagować również na inne substancje które znalazły się w badanym produkcie, a ich stężenie i obecność nie odpowiada temu co powinno być przy standardowej uprawie i hodowli. Zobacz co testuje Soeks Ecovisor.
  2. Zmierzy poziom ekspozycji na promieniowanie i znajdzie radioaktywną/skażoną żywność, wodę, przedmioty i materiały budowlane. Ecotester może łatwo zmierzyć poziom radioaktywności korzystając z wbudowanego w pełni profesjonalnego modułu licznika Geigera-Mullera (promieniowanie gamma i strumień cząstek beta).
  3. Sprawdzi pole elektromagnetyczne w obiektach, pomieszczeniach mieszkalnych i urządzeniach domowych. Pozwoli określić natężenie pola elektrycznego i magnetycznego. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić miejsca, a także urządzenia (AGD, elektronika) i wybrać te najbezpieczniejsze dla zdrowia.
  4. Oceni jakość wody na podstawie zawartości substancji w niej rozpuszczonych.

Dlaczego ekotester Ecovisor?

  1. Dokładność - wszystkie sondy i czujniki zastosowane w urządzeniu są oparte na wieloletnim doświadczeniu w produkowaniu niezależnych testerów i pozwalają na osiągnięcie niespotykanej dokładności pomiarów (najnowocześniejsza kompozytowa sonda dla produktów spożywczych, sprawdzone mierniki promieniowania powszechnie używane w zastosowaniach profesjonalnych). Zobacz specyfikację techniczną Ecovisor F4.
  2. Jakość - urządzenie produkowane jest w Europie w fabryce należącej do firmy Soeks, dla zachowania pełnych standardów i sprawowania pełnej kontroli nad procesem produkcji. Wieloletnie doświadczenie i 2.7 miliona sprzedanych urządzeń pozwoliły na stworzenie produktu najwyższej jakości i o ogromnych możliwościach.
  3. Misja - dla zdrowia i bezpieczeństwa chcieliśmy dać Państwu jak najbardziej uniwersalne urządzenie o ogromnych możliwościach. Jednocześnie chcielibyśmy aby jednorazowo zakupione urządzenie było dla Państwa "partnerem" w trosce o siebie i bliskich na wiele lat. Dlatego kolejną unikalną cechą SOEKS Ecovisor F4 jest możliwość wymiany akumulatorków - można stosować zarówno akumulatory NiMh jak i zwykłe baterie. Wymiana baterii po kilku latach to zakup zwykłych akumulatorków AAA.
Tester miernik promieniowania
Sonda Ecovisor

Nowoczesna sonda testerów Ecovisor

Tester żywności Soeks Ecovisor posiada najbardziej zaawansowaną technologicznie sondę pomiarową!

Pierwsze modele testerów żywności były wyposażone w prostą sondę z jednym punktem pomiarowym, która wyglądała jak bolec. Była to najpopularniejsza metoda pomiaru jednak jej podstawowym ograniczeniem była niewystarczająca dokładność, a także nieprawidłowe wyniki, gdy owoce/warzywa/mięso były w temperaturze innej niż pokojowa (przykładowo po wyjęciu z lodówki).

Sondy kompozytowe wykorzystywane w testerach Soeks Ecovisor posiadają kilka elektrod pomiarowych i wbudowane termometry. Większa ilość punktów pomiaru umożliwia odczyt w kilku miejscach co dostarcza więcej danych, które analizują algorytmy testera. Wpływa to znacząco na polepszenie dokładności odczytu i eliminuje przekłamania. Dodatkowo dzięki wbudowanemu w sondę kompozytową termometrowi nie trzeba zwracać uwagi na temperaturę badanego produktu. Sondy kompozytowe z 5 punktami pomiaru i termometrem są nowością na rynku i dostępne są tylko w testerach marki. Technologia Soeks Ecovisor została opatentowana przez producenta.

Co to są ekotestery?

Ekotestery to urządzenia przeznaczone dla osób prowadzących zdrowy tryb życia i przykładających dużą wagę do sposobu w jaki się odżywiają. Są to testery pozwalające na sprawdzanie jakości żywności, wody, a bardziej wszechstronne modele także na pomiar pola elektromagnetycznego czy promieniowania. Ekotester to urządzenie niewielkich rozmiarów, które możesz mieć zawsze przy sobie - w pracy, na zakupach i podczas wyjazdu wakacyjnego. Dzięki temu zawsze możesz kontrolować jakość swojego otoczenia, a także wody czy produktów spożywczych. Ekotester Soeks Ecovisor cieszy się dużą popularnością wsród młodych rodziców, a także wśród osób z problemami zdrowotnymi dla których odpowiednia selekcja żywności jest niezwykle istotna oraz wśród podróżujących do egzotycznych rejonów świata.

Tester owoców