Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

Ekotester Soeks Ecovisor F4

Do czego służy Ecovisor F4?

Ecovisor F4 to domowe laboratorium, które pozwoli testować Twoją żywność, wodę i środowisko w którym żyjesz.

Tester przeprowadzi analizę jakości żywności (surowe owoce, warzywa, mięso, ryby), oceni jakość wody, wykryje szkodliwy poziom pola elektromagnetycznego i wskaże podwyższone promieniowanie.

Urządzenie w polskiej wersji językowej!

Zobacz recenzje i testy Ecovisor F4

Kup Ecovisor F4

Co Ecovisor może dla Ciebie zrobić?

  1. Przeprowadzić analizę żywności (jej właściwości istotnych dla zdrowia) na podstawie zawartości azotanów w świeżych nieprzetworzonych owocach, warzywach, mięsie i rybach. Analiza zawartości azotanów opiera się na przewodnictwie przemiennego prądu wysokiej częstotliwości w mierzonym produkcie (jonometrii). Urządzenie jest w stanie zareagować również na inne substancje które znalazły się w badanym produkcie, a ich stężenie i obecność nie odpowiada temu co powinno być przy standardowej uprawie i hodowli. Zobacz listę produktów jakie może przetestować Ecovisor.
  2. Zmierzy poziom ekspozycji na promieniowanie i znajdzie radioaktywną/skażoną żywność, wodę, przedmioty i materiały budowlane. Ecotester może łatwo zmierzyć poziom radioaktywności korzystając z wbudowanego w pełni profesjonalnego modułu licznika Geigera-Mullera (promieniowanie gamma i strumień cząstek beta).
  3. Sprawdzi pole elektromagnetyczne w obiektach, pomieszczeniach mieszkalnych i urządzeniach domowych. Pozwoli określić natężenie pola elektrycznego i magnetycznego. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić miejsca, a także urządzenia (AGD, elektronika) i wybrać te najbezpieczniejsze dla zdrowia.
  4. Oceni jakość wody na podstawie zawartości substancji w niej rozpuszczonych.

Dlaczego Ecovisor?

  1. Dokładność - wszystkie sondy i czujniki zastosowane w urządzeniu są oparte na wieloletnim doświadczeniu w produkowaniu niezależnych testerów i pozwalają na osiągnięcie niespotykanej dokładności pomiarów (najnowocześniejsza kompozytowa sonda dla produktów spożywczych, sprawdzone mierniki promieniowania powszechnie używane w zastosowaniach profesjonalnych). Zobacz specyfikację techniczną Ecovisor F4.
  2. Jakość - urządzenie produkowane jest w Europie w fabryce należącej do firmy Soeks, dla zachowania pełnych standardów i sprawowania pełnej kontroli nad procesem produkcji. Wieloletnie doświadczenie i 2.7 miliona sprzedanych urządzeń pozwoliły na stworzenie produktu najwyższej jakości i o ogromnych możliwościach.
  3. Misja - dla zdrowia i bezpieczeństwa chcieliśmy dać Państwu jak najbardziej uniwersalne urządzenie o ogromnych możliwościach. Jednocześnie chcielibyśmy aby jednorazowo zakupione urządzenie było dla Państwa "partnerem" w trosce o siebie i bliskich na wiele lat. Dlatego kolejną unikalną cechą SOEKS Ecovisor F4 jest możliwość wymiany akumulatorków - można stosować zarówno akumulatory NiMh jak i zwykłe baterie. Wymiana baterii po kilku latach to zakup zwykłych akumulatorków AAA.

Nowoczesna sonda testerów Ecovisor

Pierwsze modele testerów żywności były wyposażone w prostą sondę z jednym punktem pomiarowym, która wyglądała jak bolec. Była to najpopularniejsza metoda pomiaru jednak jej podstawowym ograniczeniem była niewystarczająca dokładność, a także nieprawidłowe wyniki, gdy owoce/warzywa/mięso były w temperaturze innej niż pokojowa (przykładowo po wyjęciu z lodówki).

Sondy kompozytowe wykorzystywane w testerach Soeks Ecovisor posiadają kilka elektrod pomiarowych i wbudowane termometry. Większa ilość punktów pomiaru umożliwia odczyt w kilku miejscach co dostarcza więcej danych, które analizują algorytmy testera. Wpływa to znacząco na polepszenie dokładności odczytu i eliminuje przekłamania. Dodatkowo dzięki wbudowanemu w sondę kompozytową termometrowi nie trzeba zwracać uwagi na temperaturę badanego produktu. Sondy kompozytowe z 5 punktami pomiaru i termometrem są nowością na rynku i dostępne są tylko w testerach marki Soeks.

Technologia Ecovisor

Co to są ekotestery?

Ekotestery to urządzenia przeznaczone dla osób prowadzących zdrowy tryb życia i przykładających dużą wagę do sposobu w jaki się odżywiają. Są to testery pozwalające na sprawdzanie jakości żywności, wody, a bardziej wszechstronne modele także na pomiar pola elektromagnetycznego czy promieniowania. Ekotester to urządzenie niewielkich rozmiarów, które możesz mieć zawsze przy sobie - w pracy, na zakupach i podczas wyjazdu wakacyjnego. Dzięki temu zawsze możesz kontrolować jakość swojego otoczenia, a także wody czy produktów spożywczych. Ekotestery cieszą się dużą popularnością wsród młodych rodziców, a także wśród osób z problemami zdrowotnymi dla których odpowiednia selekcja żywności jest niezwykle istotna oraz wśród podróżujących do egzotycznych rejonów świata.

więcej informacji